SEO, büyüyen dijital pazarlama çalışmalarının önemli bir parçasını oluşturuyor. Hedef kitleye ulaşmak, ürün ve hizmet satışlarını arttırmak için en önemli pazarlama çalışması SEO ile arama motoru sonuçlarında yükselerek kaliteli trafiğin arttırılması sağlanıyor. Ayrıca ürün veya hizmet satışlarını yükseltmeyi gaye edinen SEO, marka bilinirliği ve konumlandırma gibi online pr çalışmalarını da olumlu yönde etkiliyor. Satın alma eğilimin en fazla olduğu arama motoru aramalarında yükselerek, nihai müşterilere ulaşmak için sektör bazlı ve ihtiyaca uygun nitelikte bir SEO çalışması yapılması gerekiyor. Paket çalışma modelleri, her bir sitenin farklı ihtiyacı ve sorunları olmasından dolayı kaliteli sonuçların alınmasını engelleyen bir modeli oluşturuyor. Bu bakımdan kurumumuz, her siteye ve sektöre özel çalışma ile profesyonel bir planlama gerçekleştiriyor.

Site İçi SEO Çalışması

SEO, hem site içi iyileştirmeleri hem de site dışı çalışmaları kapsıyor. Talebe göre sadece biri üzerinde çalışma yapılabilir. Tam ve en iyi sonucun alınabilmesi için her iki çalışmanın da aynı anda yapılması gerekiyor. Özellikle site içi sorunları olan ve bu yönde optimizasyona ihtiyacı duyan sitelere, site dışı SEO çalışması yapılması arzu edilen sonucun uzamasına veya hedeflere ulaşmada birtakım sıkıntıların çıkmasına neden olabilir. Öncelikli olarak, mevcut sitenin analizi ile başlanılması gereken süreçte hata ve eksikliklerin tespit edilmesi gerekiyor. Sonrasında ise, rakip ve kelime analizleri ile hedef kitlenin doğru şekilde tanımlanması, buna uygun olarak da on page SEO ayarlarının yerine getirilmesi önem ifade ediyor. Bu sürecin efektif, sağlıklı ve kaliteli bir şekilde yapılması halinde arama motorları tarafından sitenin doğru şekilde konumlandırılmasının yolu açılıyor.

On page SEO çalışmasının eksik yapılması, yanlış veya hiç yapılmaması halinde site dışı SEO çalışmalarından beklenilen verim kısmen de olsa alınabilir. Ancak performans düşük olacağından, ayrıca süre uzayabileceğinden dolayı maliyetler de artabilir. Doğru konumlandırma açısından da sıkıntıların çıkabilme ihtimali göz önüne alındığı zaman site içi SEO ile site dışı SEO çalışmalarının paralel bir şekilde programlanması gerekiyor. Bu noktada SEO uzmanlarımız tarafından en iyi planlama ve strateji kurgulanarak, ihtiyaca göre çözümler üretiliyor.

Site Dışı SEO çalışması

SEO hizmetinin en önemli ayağını oluşturan site dışı çalışmalar, SEO hedeflerinin alınacağı nihai durağı ifade ediyor. Hedef kitleye ulaşmak, trafiği arttırmak, marka konumlandırma ve bilinirlik gibi belirlenen hedeflerin gerçekleşmesi için link inşası, rakip analizi, backlink, yardımcı bloglar, basın bültenleri, tanıtım yazıları, dijital reklam çalışmaları ve daha farklı ihtiyaca göre çeşitlendirilen yapı ile profesyonel bir çalışmaya imza atılıyor. Bu süreç içerisinde, siteye zarar verici backlinkler, zararlı link alımları ve hacklink gibi doğal olmayan ve firma imajına zarar verici yöntemlere asla başvurulmuyor. Site dışı SEO çalışmasından arzu edilen verimin alınması için organik ve doğal yöntemler kullanılarak, dinamik ve sonuç getiren bir yükselişe imza atılıyor.

Kapsamlı ve profesyonel SEO çalışması ile hedef kitlenizi tanıyın ve arama motorlarında yükselişe geçin!

matbaa SEO Hizmeti

Web tasarım, günümüz trendlerini karşılayan ve dinamik tasarım yapısı ile marka imajına olumlu katkılar sunan avantajlara sahip olarak sunuluyor. Giderek önem kazanan web siteleri için doğru tasarım giydirme çalışmaları, kurum imajının korunması için oldukça önem ifade ediyor. Bu noktada, sektör trendlerini karşılayan, özgün ve kurumsal kimliğin ön plana çıkarıldığı tasarımlara imza atılıyor. En iyi tasarım teknolojilerinin kullanıldığı süreç içerisinde arama motoru dostu kodlama yapısına sahip çözümler sunuluyor. Gelişen mobil altyapıya sahip web sitelerine verilen önemin farkında bir ekip ve takım sayesinde responsive özellikleri ön planda tutan, her mobil platformda hızlı ve esnek şekilde çalışabilen web site tasarımları projelendiriliyor.

Web Site Tasarım Hizmeti

Online ödeme sistemleri ve dijital reklamcılık gibi internet teknolojileri gelişiyor. Bu da firmaların dijital dönüşüme her zamankinden daha fazla önem vermelerini ve dijital sahadaki potansiyel müşterilerine ulaşmak için altyapılarını en iyi şekilde kurmalarını gerekli hale getiriyor. Bu noktada en önemli gereksinimlerden biri web sitesidir. Web sitesi tasarımı hizmeti ile profesyonel detayları ön plana çıkaran ve kullanıcı deneyimi düşünülerek tasarlanan web sitelerine imza atılıyor. Web site tasarımı aşamasında rakiplerden daha iyi ve estetik tasarımın yanı sıra işlevsel ve hızlı sitelere sahip olmanın da önemi artıyor. Bu bakımdan web tasarım hizmetlerinde profesyonellik ön plana çıkıyor. Deneyimli ekibimiz bulunduğunuz sektöre göre gerekli analizleri yaparak, sizin için en iyi tasarım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Web Sitesi Tasarım Hizmeti Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Profesyonel bir çalışma alanı olarak ortaya çıkan web tasarım sektöründe deneyim ve birikim oldukça önemlidir. Web tasarımındaki tek ölçü ve denetim mekanizması şık veya estetik görünüme sahip bir sitenin ortaya çıkarılmasından çok daha farklıdır. Elbette ki kurumsal bir firma için online sahadaki vitrini ifade eden web sitesini tasarımın kaliteli olması gerekiyor. Ancak kaliteli tasarıma sahip olup, kodlama veya tercih edilen mimari yapı bakımından trendlere uygun olmayan detaylar nedeniyle web sitesinden elde edilmek istenilen başarının sağlanması zorlaşıyor. Bu nedenle, hem tasarım yönü hem de kullanıcı deneyimi kurallarına hakim uzmanlar tarafından kapsamlı bir tasarım çalışması önem ifade ediyor.

Web tasarım, arama motorları yönerge ve kurallarına göre kodlanmalıdır. Bu yönü zayıf veya eksik tasarımlar nedeniyle arama motoru yükselme çalışmalarının maliyeti katlanabilir. Ayrıca sıralama konusunda rakiplere nazaran olumsuz performans nedeniyle müşteri kitlesine ulaşımın da riske girebileceği söylenebilir. Bu tip durumlarla karşılaşmamak adına profesyonel web tasarım çözümlerinden yararlanarak, kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Web tasarım çalışmalarında müşteri talepleri de dikkate alınarak, ihtiyaçlara uygun tasarım formatı ve modeli belirleniyor.

Mobil uyumlu, SEO dostu, kullanıcı deneyimi ilkeleri kapsamında planlanan mimari yapıya sahip ve aynı zamanda sektör trendlerini yansıtan web siteleri için bizimle irtibata geçin!

matbaa Web Tasarım Hizmeti

İnternet Hizmetleri