Mostar Matbaa hotel logo

Restoran, modern ve butik kafelerin servis trendleri arasında yerini alan Amerikan servis kağıt ürünleri, müşterilerine gösterişli bir sunum yapmak isteyen işletmeler için üretiliyor. Kraft, hamur veya parlak kuşe kağıtlara basılabilen servis kağıtlarının farklı gramajları ve boyutları ile talebe göre üretiliyor. Arzu edilen ebatlara uygun şekilde yapılan baskılar; A3 boyutunda veya A3 kağıdına yakın ebatlarda, ya da daha büyük forma sahip şekilde sunuluyor. Amerikan servis ürün baskısı tek yönlüdür ve önyüzü haricindeki kısımlara baskı yapılmıyor.

Servis kağıtları şık ve pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca çalışanlar için masa temizliğini kolay bir hale getiriyor. Servis kağıtları üzerine basılan değişik tasarımlar sofra sunumuna eşsiz bir doku kazandırıyor. Bu bakımdan Amerikan servis kağıt ürünleri üzerine işletmenin sahip olduğu lezzetler basılabilir veya daha farklı tasarımlara yer verilebilir.

Amerikan Servis Avantajları

Hızlı ve pratik bir hizmet modeli tüm işletmeler için tercih edilen bir modeldir. Bu nedenle müşterilere yönelik hizmeti hızlandıran ve çalışanların işlerini kolaylaştıran çözümlere yer verme konusunda her işletmenin titiz davranması gerekiyor. Amerikan servis ürünleri de yemek servisi yapan firmalar açısından hızlı servis açmanın en ideal yolunu oluşturuyor. Renkli, şık ve değişik tasarım çizgilerine sahip servis kağıtları, ayrıca marka imajına katkı sağlayan bir kurumsal kimlik ürünüdür. Müşterilerin firma ile bütünleşmesini ve yemek boyunca markanın logo ve çizgilerini benimsemesini sağlayan Amerikan servis ürünleri, reklam ve tanıtım çalışması olarak da işletmeye fayda sağlıyor.

Bir başka açıdan ise sürekli müşteri akışının olduğu restoran ve kafe gibi noktalarda masa örtüsü kullanılması oldukça zor ve zahmet verici bir tercihtir. Bu nedenle bu tür işletmeler, kullan at formuna sahip servis kağıtları ile hijyen sağlama yönünden avantajlı bir uygulamadan yararlanabilirler. Ayrıca servis kağıtları ile müşterilerin ilgisini çekecek bir masa düzenin kurulması da işletmelerin elde ettiği bir diğer önemli avantajdır.

Amerikan Servis Baskıda Dikkat Edilecekler

Servis kağıtları müşterileri etkileme açısından işletmeye sunulan bir fırsattır. Bu nedenle servis kağıt ürün tasarımlarına ve kalitesine dikkat edilmesi önemlidir. Müşterilerin ilgisini çekmek için ilginç sloganlar, mesajlar ve tasarımlarla markanızın servis kağıtları sosyal medyada paylaşılan bir içeriğe dönüşebilir. Bu da markanızın değerini artıran bir etki yaratabilir. Yaratıcı içeriklerle beraber servis kağıtlarında mutlaka yer alması gerekenler ise logo ve marka ismidir. Müşterilerin kolayca görebileceği bir noktaya eklenmesi gereken logo ve marka isminin yanında verilmek istenen mesajlar sıralanabilir.

Amerikan servis kağıt tasarımları ile alakalı danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak, en iyi tasarıma imza atma yönünde başarılı bir fikre sahip olabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi net bir şekilde yansıtacak ve yaratıcı bir konsept ile sosyal medya paylaşımını tetikleyecek Amerikan servis kağıt ürünlerine markanızın uygulama adreslerini veya düzenlediği kampanyalarını ekleyebilir, müşterilerle etkileşimi arttıracak yaratıcı fikirler geliştirebilirsiniz.

matbaa Amerikan Servis Baskı