Mostar Matbaa hotel logo

Biz Kimiz?

Matbaa ile kurulan köprü!

Mostar Matbaa, 20 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile kurumsal firmalara yönelik matbu evrak ve tanıtım faaliyetleri için gereksinim duyulan promosyon ürünlerinden branda ve afişlere kadar çağın gereklerine en uygun materyalleri bir arada sunan hızlı ve çözüm odaklı bir kuruluştur. Ayrıca Mostar Matbaa, yaratıcı grafik tasarım ekibi ile müşterileri için yaratıcı tasarımlara imza atarak matbaa ürünlerinin etkilerini arttıran çalışmalara da imza atmaktadır.

Kalite: İleri Baskı Teknikleri

Mostar Matbaa, matbaacılık alanında önemli ihtiyacı ifade eden kaliteli baskı materyali ve teknikleri sınıfında global standartları karşılayan baskı merkezine ve üssüne sahiptir. Böylece, kurumsal ve bireysel müşteri taleplerini en iyi şekilde projelendiren Kurum, dinamik çalışma modeli ve hızlı teslimat ayrıcalığı ile mutlu müşteri portföyüne yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Mostar Matbaa, kendi sektöründeki yenilikleri yakından takip eden ve farklı talepleri karşılamaya yönelik pratik teklifler sunabilen profesyonel kadroya ve yetenekli insan kaynağına önem veren kurum kültürüne sahiptir. Ayrıca matbaa ürünleri ve materyallerini doğaya saygılı gereçlerden seçmeye özen göstererek, çevreyi ve insanı koruma içgüdüsüyle hareket etmektedir.

Mostar ile matbaada kadim bilgi yeni teknik!

Mostar Matbaa hakkımızda