Mostar Matbaa hotel logo

Folyo baskı, dijital baskı çözümlerinde en çok faydalanılan veya kullanılan baskı teknikleri arasında yer alıyor. Birinci sınıf kaliteli baskı ile vitrin ve araç kaplama ihtiyacı karşılanırken, ayrıca bina dış cepheleri ve iç mekan reklam ve dekorasyon çözümlerinde de tercih edilen kaplama modelidir.Folyo baskı çözümleri,  arka yüzü yapışkanlı yapısı ile her düzey ve pürüzsüz yüzeylere rahatlıkla uygulanabilir. Dış mekan reklam çalışmaları için tercih edilecek en doğru baskı yöntemidir. Ayrıca mevsimsel farklılıklara göre folyo kaplama üzerine mat veya parlak laminasyon çalışması yapılarak, dış cephe reklam çalışmalarının hava şartlarından etkilenmesinin önüne geçilebilir.

Folyo Baskı Hizmeti

Isıya veya zorlu hava koşullarına dayanıklı folyoların baskıda kullanılarak, dış ve iç mekan reklam çalışmalarında kullanılması, giderek yaygınlık kazanan bir çözümdür. Hem uygun fiyatı hem de birinci sınıf kaliteli baskı teknikleri arasında yer alması nedeniyle folyo baskı yöntemi özellikle açık hava reklamcılık faaliyetlerinin önemli bir malzemesini oluşturuyor. Kurumsal kimliğin en iyi şekilde yansıtılması için dijital baskı ile güçlendirilen hizmetimizin sağladığı yeniliklerle folyo baskının sunduğu tüm avantajlardan hemen yararlanabilirsiniz.

Folyo baskı yöntemi için tercih edilen folyo türleri de birbirinden farklılık gösteriyor. Uygulama yapılacak zemin, alan veya projenin detaylarına göre en doğru materyaller tespit edilerek, projenin profesyonel şekilde sonuca ulaşması sağlanıyor. Bu kapsamda özellikle araç reklam giydirme ve kaplama için cast folyo malzemeleri tercih ediliyor. Bu malzeme, kıvrımlı ve zor alanlara reklam giydirme uygulamasını kolaylaştıran esnekliği sağlıyor. Ayrıca cast folyo, uzun süre kullanıma uygun dayanıklı yapısıyla ön plana çıkıyor. Farklı folyo türleri arasında floor ürünleri yer alıyor. Zemin reklam uygulamaları için tercih ediliyor.

Hangi Folyo Size Uygundur?

Folyo baskı talepleri olan müşterilerin projelerini dinledikten sonra uzman ekibimiz tarafından en uygun folyo baskı yöntemi belirleniyor. Uygulama sürecine en kısa sürede geçilerek, en hızlı şekilde başarılı bir folyo baskı çalışmasına imza atılıyor. Genel olarak vitrin reklam giydirme şeklinde ortaya çıkan taleplerin karşılanması için dekorasyon folyo ürünleri kullanılıyor. Dış mekan reklamlarında orta dayanıklılık sağlayan ve hava koşullarına dayanıklı folyolar tercih ediliyor. Işıksız tabela alanları için planlanan bir reklamda birinci sınıf folyo malzeme ön plana çıkıyor. Böylece reklamın çok daha uzun süreli olması ve baskı kalitesinin yüksekliği sağlanıyor.  Araç kaplama süreçlerinde komple kaplamada cast folyo ürünlerinden faydalanılarak, profesyonel bir çalışma yapılıyor. Kısmı araç kaplama çözümlerinde orta segment folyo ürünleri daha uygun maliyet düşünen firmalar tarafından tercih ediliyor.

matbaa Folyo Baskı Çözümleri