Mostar Matbaa hotel logo

Araç reklam giydirme ve kaplama, kurumsal nitelikli firmaların araç filoları için planlanan bir hizmet modelidir. Kurum araçlarını gezici birer reklam panosu haline dönüştüren araç reklam giydirme hizmeti, son dönemin en popüler reklam çalışmaları arasında yerini alıyor. Ayrıca araç kaplama, kurumsal nitelikli firmaların marka konumlandırma ve kurum kültürünü yansıtmak amacıyla başvurdukları hizmetlerden birisidir. Bu nedenle kurum kültürünü ve imajını bütüncül bir yaklaşımla yansıtmak için kurumların sahadaki araçlarına reklam giydirme çalışması yapılması gerekiyor.

Araç Kaplama ve Reklam Giydirme

Araç kaplama çözümleri için tercih edilen malzeme folyodur. Folyo kaplama sayesinde aracın boyasına ve kaportasına zarar gelmeden arzu edilen görünümün veya tasarımın elde edilmesi sağlanıyor. Ayrıca kurumsal firmaların kiraladıkları araçlarla ilgili araç giydirme endişelerine son veren folyo kaplama, aracın orijinal renklerine hiçbir zarar verilmeden sökülebilir. Araç kaplama, bölgesel planlanabilir veya aracın tamamına uygulanabilir. Bölgesel uygulamalar, ön kapı bölümlerine marka amblem ve logosu giydirilerek yapılıyor. Tercihe göre aracın daha farklı bölgelerine de kaplama işlemi yapılabilir.

Araç giydirme hizmeti, kurumsal ve bireysel müşterilerin taleplerine en uygun şekilde organize edilirken yılların birikimi ile uygulamanın çok daha profesyonel olmasına katkı sağlanıyor. Bu anlamda öncelikli olarak araç ölçülerinin alınması ve kurumsal firmanın tasarımla ilgili brifingine sadık kalınarak, tasarım giydirme sürecine start veriliyor. İlk olarak bilgisayarlı ortamda yapılan araç kaplama işlemi, müşteri onayını aldıktan sonra basılıyor ve ardından araç kaplama sürecine geçiliyor. Yapılan sunum üzerinde revize ve talep edilen düzenlemelerin olması halinde, istekler hızlı bir şekilde karşılanıyor. Ardından nihai kaplama süreci planlandığı gibi devam ediyor. Hızlı ve verimli şekilde sürecin tamamlanmasının ardında araç teslimi gerçekleşiyor.

Araç giydirme çözümlerinde en önemli etkenlerden birini oluşturan tasarımın orijinal ve kaliteli olmasına önem verilmesi gerekiyor. Firmanın kurumsal renklerine sahip tasarımın dijital baskı yöntemiyle çıkarılmasından sonra kaplama işlemi aşamasına geçiliyor. Dijital baskı sayesinde oluşturulan tasarım çalışmasının her detayı çok daha net, kaliteli ve profesyonel düzeyde oluyor. bu konuda yetkin grafiker ekibine sahip ekibimizden destek alarak, araç ve araçlarınıza reklam giydirme çalışmaları profesyonel bir şekilde yerine getirilebilir.

Araç Kaplamanın Avantajları

Kurumsal firma ve işletmelerin sıklıkla tercih ettikleri bir reklam ve tanıtım çalışmasını ifade eden araç giydirme, marka konumlandırma çalışmalarına olumlu katkılar sağlıyor. Özellikle sahada sürekli araç bulunduran firma ve işletmelerin araç kiralama giderlerini avantaja dönüştürmeleri için önemli bir yolu ifade ediyor. Ayrıca kaplama yöntemi ile aracın daha parlak, canlı ve dikkat çekici görünümü marka imajına da katkı sunan özelliklerden biridir.

Komple veya kısmı araç kaplama çözümleri ile kurumsal kimliğinizi güçlendirin! Profesyonel tasarım ve folyo kaplama sayesinde her zaman parlak, canlı ve kaliteli görünüme sahip kurumsal araçlara sahip olabilirsiniz.

matbaa Araç Kaplama Hizmeti