Mostar Matbaa hotel logo

Ofis malzemeleri arasında en çok tercih edilen küp bloknot ve bloknot defter; not almayı pratikleştiren, karalama yapmayı sağlayan ve bir fikrin acilen not edilmesi için kullanılan bir üründür. Kurumsal firmaların promosyon pazarlama çalışmalarının baş tacı haline dönüşen küp bloknot baskı ürünleri, marka ve kurumsal kimliği yansıtan yanıyla marka konumlandırma çalışmalarında avantaj sağlıyor. 250 yaprak veya daha fazla sayıda yaprağa sahip ürün kartonuna yapılan kurumsal baskı, ayrıca tek yönlü bir şekilde yaprakların alt veya üst kısımlarına da yapılıyor.

Küp Bloknot Baskı ve Tasarımı

Bugün neredeyse her ofiste ve her evde bulunan küp bloknot ürünleri, kullan at özelliği ve acil not alma ihtiyacını karşılayan yapısıyla yaygın bir kullanıma sahiptir. Özellikle çalışma masaları gibi gözle görünen bir noktaya konulması nedeniyle de marka promosyon ürünleri arasında bulunuyor. Hem karton kapağına hem de sayfalara yapılan baskı sayesinde kalıcı bir reklam avantajı sağlıyor. Kurumsal kimliği yansıtan küp bloknot baskı ile markanızı her an hedef kitlenizin gözü önünde tutabilir, markanızı güçlendirebilirsiniz.

Küp Bloknot karton tasarımı sayesinde içerisindeki sayfaların dağılmadan bir arada durması mümkündür. Ayrıca sayfalara ulaşmayı kolaylaştıran tasarım yapısı ile pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Kapağı kapanabilen küp bloknotlar, çantada dağılmadan taşınabilir. Promosyon ürünü olarak tercih edilebilen bir diğer ürün ise bloknot defterdir. Ofis çalışanlarının sürekli yanında taşıyabileceği ebatlara sahip bloknot defterlere yapılan birinci sınıf baskı ile marka ve kurum kültürünün yansıtılması mümkündür.

Bloknot ve Avantajları

Bloknot defter, program ve günlük çalışma planı yapmaya uygun yapısı ile çokça tercih edilen bir üründür. Dolayısıyla promosyon ürünlerinde dikkat edilmesi gereken kullanılabilirlik kriterini karşılayabilen özeliklere sahiptir. Hedef kitleniz tarafından beğenilerek kullanılabilecek bloknotlar için kurumsal tasarım ve kaliteli baskı yapılarak, özelleştirilen ürünler markanızın tanıtım çalışmalarında kullanılabilir.

Baskı Öncesi Bilmeniz Gerekenler

Küp bloknot ve bloknot için baskı öncesi bilinmesi gereken bazı konular vardır. Markanızın logo ve sloganına yer verilebilecek ürünlerde kurumsal renklerinize uygun tasarım yapılması gerekir. Not alınan yaprakların tek yüzüne yapılacak baskılarda ise, sadece marka logosuna yer verilmesi ve internet site adresinin yer almasına dikkat edilmelidir. Ön yüze çok fazla baskı yaparak, not alınabilecek alanın daraltılması doğru bir seçenek değildir.

matbaa Bloknot – Küp Not Baskı