Mostar Matbaa hotel logo

Ürün, hizmet veya firma kampanya tanıtım metinlerinin hedef kitle ile buluşmasını sağlayan broşür baskı ürünleri, Z kırım, içe kırım ve tek kırım olmak üzere farklı tasarımlara sahip şekilde sunuluyor. Değişik ebatlara sahip broşürler, ihtiyaca uygun şekilde tasarlanarak okuma kolaylığı sağlanıyor. Ayrıca, broşür baskı ürünleri mat selofonlu şekilde üretilebilir veya selefon uygulaması yapılmadan da tercih edilebilir. Geleneksel tanıtım araçları içerisinde öne çıkan ve firmaların tanıtım çalışmalarını şekillendiren broşür baskı hizmeti doğru fiyatlandırma ile şimdi çok daha şık!

Broşür Baskı Tasarımı

Broşür baskı çalışmasının en önemli kısmını ifade eden tasarım aşaması, marka kimliği ve kurumsal yönü yansıttığı için profesyonel bir görünüme sahip olması şarttır. Bu bakımdan kurumsal çizgilere yer verirken, aynı zamanda da broşürde verilecek mesajın net ve sade bir şekilde okuyucuya ulaştırılması gerekiyor. Aşırı renkli veya aşırı grafik çizgileri içerisinde kalan broşür tasarımlarında mesajın kaybolma riski söz konusudur. Bu nedenle ana mesaj etrafında şekillenecek tasarımın sade ve nitelikli olmasına dikkat edilmesi önemlidir. Broşür baskı için tasarım hizmetlerini uzman grafiker ekibimizden alabilir ve profesyonel bir broşür ile müşterin ilgisini çeken tanıtıma imza atabilirsiniz.

Hangi Broşür Baskı Çeşidini veya Ebadını Seçmem Gerekiyor?

Firma ve kurumun vermek istediği mesajın niteliği ve kapladığı alana göre en uygun ebat belirlenebilir. Genel olarak broşür baskı için tercih edilen ebatlar şunlardır: A3 veya klasik broşür ebadı sayılan A4, ve A5 broşür ebatlarından birini seçerek, mesaj yerleşimi ve tasarım çalışmasına odaklanılabilir. Broşür fiyatı üzerinde önemli etkene sahip ebatların doğru seçimi halinde tasarruf etmek de mümkündür. Buna karar verirken baskı ekibimizdeki uzman görüşlerinden yararlanabilir, en iyi broşür baskı ebadının hangisi olduğuna kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Broşür Baskı Siparişi Vererek Markanızı Destekleyin

Bugün her kurum tarafından kullanılan broşür ürünleri, marka kimliğini konumlandırma ve bilinirliğini arttırma konusunda avantaj sağlıyor. Kurumsal kimliğin öne çıktığı ve tek bir bakışta ürün, hizmet veya marka hakkında detaylı bilgilere sahip olunan broşürler, tüketicilerin de marka hakkında bilgi sahibi olmak için talep ettikleri el kitapçıkları düzeyinde metinlerdir. Bu nedenle broşür baskı ürünleri siparişi vermeden önce bazı konulara dikkat edilerek çalışmanın neticelendirilmesi gerekir. Özellikle verilen bilgilerin doğruluğunun iki, hatta üç kez kontrol edilerek baskıya gönderimine önem verilebilir.

Broşür baskı aşamasına gelindikten sonra uzman grafiker ve baskı ekibi tarafından inceleme ve kontrol edilerek, olası hataların tespit edilmesi sağlanabilir. Böylece baskıya gitmeden önce hataların telafisi mümkün olur ve herhangi bir zarar söz konusu olmadan ideal broşür ürünlerine ulaşılabilir. Birinci sınıf kağıt hamuru, ileri baskı teknolojisiyle broşür ürünlerinde hedeflenen başarı ve kalite yakalanıyor. Elbette broşürün baskı kalitesi kadar metin kalitesinin de iyi olması önemlidir. Bunun için uzun metinler yerine, kısa ve öz içeriklerin hazırlanması gerekiyor.

matbaa Broşür Baskı