Mostar Matbaa hotel logo

Baskes etiket, birçok amaca yönelik kullanılabilen, dijital baskı makinesi veya folyo kesimde, etiketlerin etrafındaki fazlalıkların dekupe edilmesiyle ortaya çıkarılan baskıdır. Arzu edilen ebat, boyut ve adette baskes etiket çözümü sunulabilir. Ayrıca geniş kullanım imkanı sunan baskes etiket ürünleri, hem iç hem de dış mekan çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilen kalite malzemesine sahiptir. Baskes etiket modelinin arka yüzüne baskı yapılmayıp, tek yönlü bir baskı uygulaması yapılıyor. PVC yapıştırıcıya sahip arka yüzü, baskes etiketlerin cama, zemine, araçlara veya kullanım amacına göre değişik mekanlara kolaylıkla uygulanmasını sağlıyor.

Baskes Etiket Bilinmesi Gerekenler

Kullanım alanı ve işlevsellik açısından ön plana çıkan baskes etiket, her firma ve kurumun ihtiyaç duyduğu önemli baskı çeşitlerinden birisidir. Genel olarak orta boyutlarda talep gören ve baskı sayısı açısından yüksek rakamların görülmediği baskes etiket, yüksek çözünürlüklere ihtiyaç duyulan ve birçok renk kullanımın söz konusu olduğu kaliteli tanıtım veya etiket projeleri için tercih ediliyor. Net ve renk skalası açısından yoğun tasarımların baskes ile hem pratik hem de kaliteli şekilde çıkarılması mümkündür. Diğer baskı yöntemlerinde her renk için gereksinim duyulan kalıpların yarattığı maliyet, baskes ile ortadan kaldırılıyor.

Dijital Baskı Çalışması

Baskes etiket çalışmalarını hem hızlı hem de kaliteli hale dönüştüren baskı yöntemi dijital baskıdır. Bilgisayar ortamında farklı renk sınıfları kullanılarak hazırlanan ve oldukça estetik bir şekilde baskısı yapılması gereken tasarımların aynı boyut, renk, görünüm ve parlaklıkta çıkmasını sağlayan dijital baskı, baskes etiketler için tercih edilen birinci baskı yöntemidir. Orta veya büyük ölçekli projelerin hepsi için güvenilir şekilde kullanılabilen dijital baskı yöntemi özellikle çözünürlük noktasında getirdiği standartlar ile ön plana çıkıyor.

Baskes Etiket Kullanım Alanları Nelerdir?

Son dönemin en sık müracaat edilen baskes etiket formları, mesafe uyarı ve ikaz yazılarından oluşuyor. Kurumsal firma ve şirketlerin şirket içi uyarı, ikaz veya bilgilendirme mesajları için kullanabilecekleri etiket yöntemlerinden birini oluşturan baskes etiket, ayrıca marka tanıtım faaliyetlerinde de tercih edilebilir. Yapıştırıcıya sahip baskes etiketler; ofis dekorasyonları, araç üzerine yazılması düşünülen metinler, fuar veya özel günlerde kullanılmak üzere yazı, dilek veya mesaj gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir.

Oldukça pratik uygulama imanı sunan ürünün geniş kullanım alanı tercih edilebilirliğini artırıyor. Baskes etiket çalışmalarını kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlarla karşılamak için profesyonel ekibimizle hemen iletişime geçin. Hem tasarım aşamasında hem de projenin en başından sonuna titizlikle takip edilmesini sağlayan uzman ekibimiz, taleplerinize en uygun çözümleri ile baskes modelinden doğru şekilde faydalanmanıza yardımcı oluyor. Hem de en iyi ve uygun fiyat avantajlarıyla…

matbaa Baskes Etiket Çözümleri