Mostar Matbaa hotel logo

Sevk irsaliye, ticari faaliyet içerisindeki her firma ve kurum tarafından malın sevki için düzenlenen belgeler arasında yer alıyor. Bir asıl ve üç farklı kopyası ile ürünlerin sevkini yapan araçlarda bulundurulması zorunlu belge değerli evraklardan birisidir. Bu nedenle bakanlık tarafından yetkili olmayan matbaalarca belgenin basımı mümkün değildir. Firma ve işletmelerin güvenliği açısından anlaşmalı ve yetkili matbaa hizmetleri tercih edilerek, sevk irsaliye basım hizmeti almaya dikkat edilmesi gerekiyor. Bu bakımdan matbaamız, profesyonel baskı teknikleri ve tasarım hizmetleri ile işlemelere memnun edici çözümleri bir arada sunuyor.

Sevk İrsaliye Basımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yetkili matbaa tarafından basımı gerçekleşen sevk irsaliye ürünlerinin bir asıl ve üç nüsha şeklinde baskı planı yapılıyor. Baskı sürecinden önce firma ve işletmenin güvenliğini sağlamak amacıyla birtakım belgelerin talep edilmesi ve belgelerin doğrulanmasından sonra baskı sürecine geçilmesine dikkat ediliyor. Resmi nitelikli evrakın profesyonel matbaa hizmetlerinde basımı sırasında kurumsal kimlik değerleri dikkate alınarak, her detayın titizlikle planlanması ve hizmet sürecinin makul bir zaman içerisinde tamamlanarak neticelendirilmesi sağlanıyor.

Sevk irsaliye baskı ürünlerinde tercih edilen malzeme firma talep ve ihtiyaçlarına göre belirleniyor. Birinci sınıf hamur veya talep edilmesi üzerine gramajı yüksek kağıtlara baskı çalışması yapılıyor. Sevk irsaliye ürünleri elle doldurulmaya uygun şekilde tasarlanıyor. Defter formuna benzer ciltli kaplama ile kullanımı oldukça kolay ve pratik bir hale getiriliyor. Yazıcı ile doldurulması planlanan sevk irsaliye ürünleri için tutkallı ciltleme yöntemi tercih ediliyor. Ayrıca sürekli form modeline uygun bir şekilde basılabilen sevk irsaliye baskı, nokta vuruşlu yazıcılar ile de kolayca doldurulabilir.

Sevk İrsaliye Baskı Dikkat Edilecekler

Sevk irsaliye, kurumsal nitelikli bir belgeyi yansıtması için firma logo ve amblemi gibi detaylara yer verilmesi gerekiyor. Baskı sırasında en uygun noktalara veya firmaların gönderdikleri tasarıma sadık kalınarak, logo ve amblemlerin baskısı yapılıyor. Bu konuda uzman grafiker ekiplerimiz tarafından yapılan tasarımlarla marka ve logoyu ön plana çıkaran sevk irsaliye baskı çözümleri sunuluyor. Böylece firmanın kurumsal kimliğini net bir şekilde yansıtan ve güven veren irsaliye ürünleri ortaya çıkıyor. Sevk irsaliye baskıda renk sınırlaması söz konusu değildir ve bu durum firmanın kurumsal renklerine uygun bir sevk irsaliye tasarıma imza atılmasını sağlıyor.

Sevk irsaliye baskı çözümlerinde tercih edilen malzeme kalitesi firma taleplerine göre değişmekle birlikte standart hamur kağıtlar üzerine yapılan baskılar da kaliteli bir kullanım imkanı sunuyor. Yazıcı tipinize göre farklı kağıt seçeneklerini değerlendirerek, sevk irsaliye çıktılarını çok daha kaliteli alma imkanı söz konusu olabilir. Bu noktada uzman görüşlerinden yararlanmak için matbaamızı arayabilir, e-mail yoluyla bizlere ulaşabilir, merak edilen konularda aydınlatıcı açıklamalarla sevk irsaliye basımı konusunda merak edilen tüm detayları netliğe kavuşturabiliriz.

matbaa Sevk İrsaliye Basımı