Mostar Matbaa hotel logo

Metal etiket, sanayi ve benzeri kurumları için üretilen etiket modelidir. Bu tip alanlardaki iş koşulları nedeniyle standart etiket kullanımın mümkün olmaması, talep edilen etiketlerin üretiminde metal ve alüminyum kullanımını ön plana çıkarıyor. İleri baskı teknikleri kullanılarak üretilen etiketlerin dayanıklılığını arttıran kaplama ve ısıtma yöntemi ile fabrikaların iç ve dış mekanlarında uzun süreli kullanıma uygun etiketler ortaya çıkarılıyor.

Metal Etiket Türleri

Metal etiket ürünleri içerisinde çoğunlukla imalatçılar tarafından talep gören alüminyum etiketler yer alıyor. Bu etiket modeli kullanım alanına göre değişkenlik gösteren baskı teknikleri ve malzeme seçimiyle oldukça dayanıklı bir hale getiriliyor. Renklendirme aşamasında statik veya fırça boyama sisteminden yararlanılıyor. Ayrıca alüminyum malzeme olarak yüksek mikronlu veya talebe göre standart eloksallı alüminyum tercih ediliyor. Aynı zamanda alüminyum kabartmalı baskı yöntemi kullanılarak da metal etiketler yapılıyor. Bu tip etiketler, mobilya ve otomotiv sektörü tarafından tercih edilen etiketler arasında yer alıyor.

Paslanmaz niteliklere sahip metal etiket ürünleri, endüstriyel kurumların makine bilgilendirme yazıları olarak sıklıkla tercih ettikleri bir etiketleme yöntemidir. İstenilen ebat ve kalınlığa sahip şekilde basımı yapılan etiket modeli sayesinde, uzun süreli kullanım imkanı sunan etiketleme yapılabilir. Ayrıca marka ve amblem için de metal etiket kullanımı giderek yaygınlık kazanan bir yöntemidir. Özellikle sanayi kurumları için metal etiket ile markalama kaliteli etiket ihtiyacının tek yoludur. Daha birçok alan için tercih edilen metal etiketler, dayanıklılık bakımından avantaj sağladıkları için estetik kaygının olmadığı alanlarda ön planda tutulan etiketleme türüdür.

Metal Etiket Çözümleri

Metal etiket ihtiyacını doğru çözüm ve yöntemlerle karşılayan firmamızın sunduğu avantajlardan hemen yararlanın. Birinci sınıf metal etiket malzemeleri ve etkili basım teknikleri ile uzun süre kullanıma uygun etiket çözümlerine sahip olun. Deneyimli ekip ve tasarım ekibi, projenizle yakından ilgilenerek en kısa sürede sürecin tamamlanmasını sağlıyor. Uygun fiyata kaliteli çözümler sunan matbaamız, metal etiket çözümleri firma taleplerine ve ihtiyaçlarına göre malzeme kullanımına dikkat ediyor. Böylece gereksiz maliyetlerin önüne geçerek, optimum verimlilik sağlayacak metal etiket çözümlerinden yararlanmanızı sağlıyor. Birinci sınıf baskı teknikleri ve yöntemlerle metal etiket baskı şimdi çok daha kaliteli!

matbaa Metal Etiket